[Update] Terminator Genisys (2015) | terminator genisys – Pickpeup

terminator genisys: คุณกำลังดูกระทู้

S pátým Téčkem se nijak zvlášť nesrali. Prostě vzali jedničku, přidali trochu dvojky, sympatického herce Majkla Bína nahradili nesympatickým nehercem, jehož přítomnost ve velkofilmech si lze vykládat pouze tak, že to patrně musí být vynikající prostitut, no a jedinou dokonalou Sáru Konorovou v podobě testosteronové mužatky Lindona Hemiltna vystřídala nějaká vylesbená Barbína jen proto, že z ní pár nezletilým leštilům zacukalo v šulíncích při Hře o trůny. Té sice asi nemuseli před každou klapkou přeholovat záda, nicméně jako drsná a bezskrupulózní bojovnice proti Skájnetu působila zhruba stejně, jako by do role Ramba nacpali Denyho DeVita. Celé to pak popatlali časovými skoky a paradoxy, z nichž by si i Ajnštain rozpačitě začal cucat palec a Oidipus by se upřemýšlel xmrti, kterého že z těch příbuzných to vlastně nakonec ošukal, hodili do mixéru a vzniklou směs zapekli v troubě s nekvalitními čínskými polymery. Vznikl tak neinventivní a neefektní prefabrikát, sloužící výhradně jako Árnýho předražené píárko. V tomto ohledu je však naprosto vynikající! I jako stárnoucí, atrofovaný křáp s roboartritidou je Árny fantastický, s věčným přízvukem rakouského GESTAPA pálí jednu hlášku za druhou a na všechny strany rozdává jakoby záměrně přehrávané, kožené úsměvy, které však všichni dobře známe i z rolí, kdy nepřehrával a snažil se ze své obličejové obrny vydolovat charakterní maximum. A to prostě musí každému fanouškovi způsobit akutní záchvat nostalgie a přinutit jej dotlačit tuto jinak nezáživnou patlanici alespoň do slabšího průměru.

See also  [Update] 성신여대 맛집 | 레지아노, 역대급 가성비 파스타 | 소피 아노 - Pickpeup


Pops vs. T-3000 Terminator WITH HEALTHBARS | Final Fight | HD | Terminator: Genisys


Terminator: Genisys Pops vs. John Connor T3000 final battle WITH HEALTHBARS HD

นอกจากการดูบทความนี้แล้ว คุณยังสามารถดูข้อมูลที่เป็นประโยชน์อื่นๆ อีกมากมายที่เราให้ไว้ที่นี่: ดูเพิ่มเติม

Pops vs. T-3000 Terminator WITH HEALTHBARS | Final Fight | HD | Terminator: Genisys

Attack on Skynet base \\ T800 Arrival | Terminator Genisys


Terminator Genisys (2015)
Scene: Attack on Skynet base \\ T800 Arrival
Playlist: https://is.gd/BdoUFF
Storyline: When John Connor, leader of the human resistance, sends Sgt. Kyle Reese back to 1984 to protect Sarah Connor and safeguard the future, an unexpected turn of events creates a fractured timeline.
Director: Alan Taylor
Writers: Laeta Kalogridis, Patrick Lussier
Cast: Arnold Schwarzenegger (T800 \\ Terminator), Jason Clarke (John Connor), Emilia Clarke (Sarah Connor), Jai Courtney (Kyle Reese), J.K. Simmons (O’Brien), Dayo Okeniyi (Danny Dyson), Matt Smith (Alex \\ T5000), Courtney B. Vance (Miles Dyson), ByungHun Lee (Cop / T1000)
TerminatorGenisys
arnoldschwarzenegger

See also  [Update] 스타워즈(Starwars) 전 시리즈 총정리 | 스타워즈 프리퀄 - Pickpeup

If you like ‘DC Comics’ welcome! \”come together, right now!\”
SUBSCRIBE: https://goo.gl/fHigf5

Attack on Skynet base \\ T800 Arrival | Terminator Genisys

TERMINATOR 5: GENISYS Trailer German Deutsch (2015)


Offizieller \”Terminator 5 Genisys\” Trailer Deutsch German 2015 | Abonnieren ➤ http://abo.yt/kc | (OT: Terminator: Genisys) Arnold Schwarzenegger Movie Trailer | Kinostart: 9 Juli 2015 | Filminfos https://KinoCheck.de/film/17p/terminatorgenisys2015
Terminator 5: Genisys spielt Gerüchten zufolge auf einer alternativen Zeitebene zu Terminator und Terminator 2 – Tag der Abrechnung, bei der verschiedene kleine Zufälle in der Zeitschleife zu großen Änderungen im Verlauf der Geschichte führen. Über verschiedene Zeitsprünge hinweg sehen wir berühmte Momente dieser Filme aus einem anderen Blickwinkel. Denn auch wenn Kyle Reese erneut ins Jahr 1984 zurückreist, um Sarah Connor zu retten, gibt es diesmal einen anderen Ausgang der Ereignisse. Doch auch bisher unbekannte Momente, wie Sarah Connors Kindheit, werden den Verlauf der Geschichte beeinflussen.
Endcard Links | http://youtu.be/bzPa4PA2F_4 Mitte http://youtu.be/YK12gOGIs7c Rechts http://youtu.be/Ymjdbqttnc
Empfehlung | GameCheck http://youtube.com/Spiele
Note | Terminator Genisys german trailer courtesy of Paramount Pictures Germany GmbH. All Rights Reserved. KinoCheck

TERMINATOR 5: GENISYS Trailer German Deutsch (2015)

Terminator Genisys – MAIN THEME!


See also  [Update] ‎App Store에서 제공하는 루시 -그녀가 바라던 것- | 루시 그녀가 바라던 것 토렌트 - Pickpeup

Im absolutely loving this theme, reminds me of Brad Fiedel’s Theme from T2.
Please help my channel grow by donating, click below to donate!
https://goo.gl/IjEcDI
All current donations will go towards a better microphone.

Terminator Genisys - MAIN THEME!

Terminator Genisys – Changing Clothes


Terminator Genisys is a 2015 American science fiction action film[4] directed by Alan Taylor, and written by Laeta Kalogridis and Patrick Lussier. The film is a reboot of the Terminator franchise, taking the basic story of the original film in another direction.[5] It stars Arnold Schwarzenegger, who reprises his role as the Terminator (following his absence in 2009’s Terminator Salvation), alongside Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J. K. Simmons, Dayo Okeniyi, Matt Smith, Courtney B. Vance, and Lee Byunghun. It follows Kyle Reese, a soldier in a postapocalyptic war against Skynet, who is sent from 2029 to 1984 to prevent Sarah Connor’s death. When Kyle arrives in the past, he discovers that the timeline has been altered by Skynet, and that Sarah has been raised by a reprogrammed Terminator sent to protect her.

Terminator Genisys - Changing Clothes

นอกจากการดูบทความนี้แล้ว คุณยังสามารถดูข้อมูลที่เป็นประโยชน์อื่นๆ อีกมากมายที่เราให้ไว้ที่นี่: ดูบทความเพิ่มเติมในหมวดหมู่Music of Turkey

ขอบคุณที่รับชมกระทู้ครับ terminator genisys

Leave a Comment