Top News – ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria | nga | 最新泰语歌曲

Top News – ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: 在此处查看更多精彩的音乐。

nga – 与本主题相关的信息.

Zv/kryeministri Erion Braçe ka lajmëruar largimin e tij nga qeveria. Vendimin e tij ai ka zgjedhur ta publiku ne rrjetin social, shoqeruar me nje koment kryesuyar nga fjala ka nje gunf.

“Ka një fund!I nderuar që shërbeva për njerëzit në nevojë! Në ditët e tyre më të vështira në 24 vitet e fundit”, shkruan Erion Brace ne facebook.

READ  热门音乐,王琪新歌《可可托海的牧羊人》,凄美伤感,令人感动! | 音乐 | 最新泰语歌曲

Tre vite më parë, kryeministri Edi Rama emëroi deputetin socialist Erion Braçe në postin e zëvëndës kryeministrit, duke zëvendësuar Senida Mesin, vendim ai qe u pasua me duartrokitje në sallën e parlamentit nga deputetët e pranishëm.

Dorëheqja e tij vjen një javë para që kryeministri Edi Rama të bëjë publik emrat e kabinetiti te ri qeveritar. Këtë e bëri të ditur vete kryeministri në konferencën e mbajtur paraditen e së mërkurës.

READ  【FULL】The Legend of White Snake EP01 | 新白娘子传奇 | iQiyi | 新白娘子傳奇2019 | 最新泰语歌曲

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Brace#TopChannel

READ  КАЗАХСТАНСКИЕ БЛОГЕРЫ ОБСУЖДАЮТ "ГИВЫ" | ХОРОШО ЭТО ИЛИ ПЛОХО?! | Выпуск 1/2 | clubhouse | 最新泰语歌曲

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: Pickpeup.com

Top News – ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria | 与该主题相关的图像.

Top News - ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria
Top News – ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria

与主题相关的搜索 nga.

#Top #News #një #fund #Erion #Braçe #largohet #nga #qeveria.

Top News – ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria.

nga.

top channel,top channel shqiperi,top channel youtube,top news,topchannel albania,topchannelalbania

非常感谢您观看这首歌。

50 thoughts on “Top News – ‘Ka një fund’! Erion Braçe largohet nga qeveria | nga | 最新泰语歌曲”

 1. Politikanet Shqipëtar jan të papërgjegjshëm. Parlamenti Shqipëtar dhe kjo Qeveri narkomane Edi Ramës duhet të marr FUND me kta Politikan të papërgjegjshëm. Shqiprija duhet të bëhet Shtet Ligjor që Ligji të jenë i gjithve dhe mbi të Gjitha si për Politikanët ashtu edhe për njerzit e thjesht njejt.

  ตอบกลับ
 2. Kush e voton per deputet kete pleren a e dini ?? Vetem Kreminelat qe shkojn dere me dere ne cdo shtepi u bejn presion fukarenjeve qe ta votojn kermen por fundin te hidhur do ta ket Rama e futi ne Kryeministi Rama e hoqi dhe Rama duhet te ket kujdes nga ky se duket si miu i arave por esht shum i rezikshem

  ตอบกลับ
 3. Loja e Edi Rames esht perseri edhe kjo ky miu ky pisi qe dha doreheqjen esht i lidhur fort me krimin ky esht me i rezikshem se Edi Rama dhe Saimir Tahiri ky ka pas vetes gjith Kreminelat e lushnjes dhe te beratit ky nje dit do perfundoj i varur ose i djegur se ka bere shum gjynahe kreminel i vertet jep urdhera miu dhe bamb ok plera i kombit

  ตอบกลับ
 4. Edi. Rama. Duhet. Të. Lëshoj. Karriken. Rama. Është. Tradhëtarë. Cfar. Ndolli. Edhe. Ku. Do. Jen. Shqipërtarët. Në. Të. Ardhëmen. Kjo. Jep. Një. Parashikim. Shum. Të. Fohtë. Cfar. Ishte. E. Drejta. Por. Shqipërtarët. Nuk. Ka. Udhëheqje. Të. Mirë. Për. Popull. Cfar. Jan. Shqipërtarët. Rrethë. Shqipëris. Jan. Vëllezërit. E. Motrat. Shqipërtar. Lufta. E. 2. Shqipërtarët. Humbën. Shum. Një. Ngjarje. Shum. E. Dhimshe. Cfar. Thotë. Europa. E. Cfar. Politike. Ka. Edi. Rama. Sa. Bunkera. Ka. Shqpëria. Cfar. Bëri. Enver. Hocha. Cfar. Mësohet. Në. Vitin. 2021. Cfar. Thuhet. Një. Politik. Shum. E. Djadhëzuar. Jo. E. Mirë. Shqipërtarët. Rrethë. Shqpëris. Shikojn. Nënë. Shqipëri. Ndihmë. Por. Shteti. Shqipëris. Thot. Jam. Demokrat. Me. Të. Drejtë. Por. ATA. Njerëz. Të. Shqipëris. Që. Jetojn. Në. Vendet. E. Tyre. Nuk. Jan. Të. Ardhur. Por. Jetojn. Në. Fiset. Ilire. Dalmacija. Cfar. Thotë. Historia. E. Cfar. Thotë. Qeveria. Shqipërtare. Tirana. Zyrtare. Edi. Rama. Shikon. Të. Bardhëmen. Por. Kosova. Si. Do. E. Shikoj. Të. Ardhëmen. Cfar. Njeriu. I. Sgjuar. Edi. Rama. Nuk. Është. Vetëm. Edi. Rama. Por. Tirana. Zyrtare. Duhet. Shum. Shikuar. Shqipërtarët. Rrefë. Shqipëris. Kjo. Jep. Cfar. Do. Të. Thot. Të. Jem. Shqipërtarë. Cfar. Më. Duhet. Serbi. Kur. Kosova. Nuk. I. Ka. Të. Drejtat. Cfar. Ishte. Jugosdhavija. E. Cfar. Është. Sot. Edi. Rama. Nuk. Kupëtohet. Ku. Shkoj. E. Drejta. Magjuranza. E. Shqipërtarëve. E. Mira. E. Të. Tjerve. Cfar. Shkatërimi. Bën. Edi. Rama. Ndaj. Shqipërtarëve nuk. Kupëtohet. E. Drejta. Përse. Thot. Serbi. Kosova. Serbija. Cfar. Politike. Ka. Edi. Rama.

  ตอบกลับ
 5. Te jesh ne qeverin e Ramovici do te thote te lepish kembet e qelbura te nje te degjeneruari eshte nje lloje se bene IlirMone bacella qe lepine jarget lart e poshte krye agjentit te Asfalis Greke Janollatos jashtqitja e Kombit Greke nje qeveri me antare Bithlepires sahan e kocka lepires te korupsionit te ndyre Ptuuuuuuuu klysha kurvash Dobica rospish putansh Ptuuu

  ตอบกลับ

Leave a Comment