Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: 在此处查看更多精彩的音乐。

nga – 与本主题相关的信息.

Mbrëmjen e kaluar, kaseta e sahateve janë përfshirë nga flakët në një pallat në bulevardin “Gjergj Fishta” në qytetin e Lezhës.

Në pamjet e siguruara nga Top Channel, duket se si njerëzit janë frikësuar dhe kanë dalë në rrugë të alarmuar. Zjarrfikësit arritën në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa nuk u raportua asnjë pasojë në njerëz.

See also  竹製噴泉,鋼琴音樂放鬆,自然放鬆音樂,纯音乐 放松,自然聲音,緩解壓力,純鋼琴輕音樂 Relaxing Music With Bamboo Fountain | 音乐 | 最新泰语歌曲

Dyshohet se zjarri është shkaktuar nga ngarkesa e madhe ose shkëndija elektrike në aparatet kryesore matëse në katin e parë të pallatit ku banohet nga familjarë të shumtë.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

See also  【粤语经典歌曲】黃金年代免費音樂歌曲 《千千阙歌 / 每日怀念你 / 遥远的他 / 故乡的雨 / 念亲恩 / 这是爱的故事》 90年代粤语经典歌曲 || Cantonese Old Songs | 音乐 | 最新泰语歌曲

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Sahatet#Flaket#TopChannelNews

See also  Controversial Opinions That Were Banned On Reddit - AskReddit | reddit | 最新泰语歌曲

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: 在此处查看更多

Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar | 与该主题相关的图像.

Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar
Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar

与主题相关的搜索 nga.

#Top #ChannelSahatet #pallatit #përfshinë #nga #flakët #gjatë #natës #banorët #dolën #jashtë #të #frikësuar.

Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar.

nga.

lajme,top channel,top channel shqiperi,top channel youtube,topchannel albania,topchannelalbania,Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës,banorët dolën jashtë të frikësuar

非常感谢您观看这首歌。

3 thoughts on “Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar | nga | 最新泰语歌曲”

  1. jan maskarenj nk vihen kasetat e korentit brenda n hyrje se normal marin flak dhe jan te rezikshme pr banoret ….dhe mua ne hyrjen time n vlor me mori flak kaseta dhe nk e di si kemi shpetuar pr qime ….mir qe ndodhi burri im ne shtepi qe ja gjeti zgjidhjen se skishim nga dilnim dhe do ishim haruar sot ….ato duhet t hiqen automatikisht nga hyrjet se jan rezik pr banoret …..duhen len perjasht n lagje dhe jo n hyrje brenda

    Reply

Leave a Comment