Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: 在此处查看更多精彩的音乐。

nga – 与本主题相关的信息.

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të enjte, ndërsa një automjet me tre persona ka dalë nga rruga në Gjirokastër.

Sipas informacioneve të siguruara mësohet se një fugon taksi q udhëtonte nga Saranda drejt Gjirokastrës ka dalë nga rruga në qafën e Muzinës dhe ka përfunduar në humnerë.

See also  SSL, TLS, HTTP, HTTPS Explained | https | 最新泰语歌曲

Burime për Top Channel bëjnë me dije se si pasojë e këtij aksidenti të rëndë katër persona kanë humbur jetën ndërsa një tjetër është në gjendje të rëndë.

Disa persona janë transportuar për në spitalin e Gjirokastrës, ndërsa në vendngjarje po punohet për të nxjerrë edhe një person që është i bllokuar në automjet.

Dyshohet se mjeti ka humbur kontrollin si pasojë e lagështirës në rrugë dhe shiut të rrëmbyeshëm që ra për disa minuta me radhë.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

See also  Vlad and Niki - magic dress up | wiki | 最新泰语歌曲

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Gjirokaster#Aksident#TopChannelNews

See also  小雞合唱團 - 炸雞歌 ( 最棒的炸雞 OST ) | 最棒的炸雞 | 最新泰语歌曲

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: 在此处查看更多

Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur | 与该主题相关的图像.

Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur
Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur

与主题相关的搜索 nga.

#Top #Channel #Furgoni #pasagjerë #del #nga #rruga #dhe #përfundon #në #greminë #të #vdekur.

Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur.

nga.

lajme,top channel,top channel shqiperi,top channel youtube,topchannel albania,topchannelalbania,Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë,4 të vdekur

非常感谢您观看这首歌。

7 thoughts on “Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur | nga | 最新泰语歌曲”

  1. 714006 610029Useful information. Fortunate me I discovered your internet site by chance, and Im surprised why this twist of fate didnt happened earlier! I bookmarked it. 219191

    Reply
  2. 1217 175504Spot lets start work on this write-up, I really believe this wonderful web site requirements much much more consideration. Ill apt to be once again to read a great deal a lot more, a lot of thanks for that info. 183739

    Reply

Leave a Comment