Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: https://pickpeup.com/music-of-china

nga – 与本主题相关的信息.

Një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik, pasditen e sotme, pasi si pasojë e një aksidenti kanë humbur jetën pesë persona. Një mjet tip “Land Rover” është përplasur me një furgon, i fundit ky që ka rënë në humnerë. Pesë viktimat ishin pasagjerë të furgonit që ishte nisur nga Tirana dhe destinacion kishte Sarandën.

See also  最佳声音背景音乐- 無廣告讀書音樂 作業用BGM ☕ 專心音樂! 在家工作也能有效率 ☕ 中的音樂,鋼琴純音樂,放鬆音樂,治療音樂 ☕ Music for Concentration | 音乐 | 最新泰语歌曲

E vetmja e mbijetuar nga furgoni që ra në humnerë është një vajzë, e cila është transportuar në spital dhe ka pësuar disa fraktura.

Në një prononcim për mediat, motra e të mbijetuarës tregon se e plagosura ishte nisur drejt Sarandës ku do takohej me të motrën, për të vazhduar pushimet sëbashku. Po ashtu ajo ka bërë me dije se ditën e djeshme motra e mbijetuar i ka thënë se kishte një parandjenjë të keqe.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

See also  香港國安法:前港獨青年鍾翰林被捕後反思「港獨已不切實際」- BBC News 中文 | 香港 | 最新泰语歌曲

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Aksident#TopChannelNews

See also  《妻子的浪漫旅行3》第8期 完整版:霍思燕李娜回忆生产惊险经历 杨千嬅丁子高结婚十周年玩大招 VIVA LA ROMANCE S3 EP8【湖南卫视官方HD】 | 妻子的浪漫旅行第三季 | 最新泰语歌曲

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: Pickpeup

Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe | 与该主题相关的图像.

Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe
Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe

与主题相关的搜索 nga.

#Top #Channel #Flet #motra #të #mbijetuarës #nga #aksidenti #tragjik #Që #dje #kishte #parandjenjë #të #keqe.

Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe.

nga.

lajme,top channel,top channel shqiperi,top channel youtube,topchannel albania,topchannelalbania,Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik,Që dje kishte parandjenjë të keqe

非常感谢您观看这首歌。

27 thoughts on “Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe | nga | 最新泰语歌曲”

 1. Me jete te gjate motra bashke me bebin 🥰. Sa mire do ishte te kishen shpetuar dhe te tjeret. Te gjithe shofere e tjere kujdesni. Shpejtesia e larte mbi norma dhe Parakalime e gabuara te bejne vrases me paramendim. Respektoni rregullt e qarkullimit rrugor Mos beni Parakalime ne kthesat nuk lejohet kur rruga eshte me 2 korsi me sense te kunderrta levizje. Eshte nje dukuri qe e Kam hasur ne jug ne muaj in qeshor.

  Reply
 2. O gazetare te pjerdhesha mu me tru te vogel. Po pse moj pse jeni kaq idiot, kaq te pashpirt. Dhe kur jau ben mire Edi ju thot kazan ju ngelet qejfi. E keni kthyaer gazetarine ne profesion kafsherie!

  Reply
 3. Madam! motra jote ishte shkaktarja qe mori jeten 5 njerezve hallexhinj qe udhetonin me furgon , dhe jo te shisnin pordh me fuori strada dhe celular ne dore ???Pikerisht per ata njerez na vjen keq dhe shprehim ngushellime .jo per bastardet qe u ka dal mendja ne maj te flokeve nga luksi i shfrenuar i pasuris se pist , dhe fluturojne me presh ne b… sikur bota rotullohet rreth tyre Me te cilet jemi deshmitare perdit rugeve .Por ironia ne Shqiperi eshte se gjithmon kane perfundim tragjik ata qe skane faj ne aksident !!!!! Dhe ju tipa gazetaresh injoranter dhe karagjoza boll u bete kaq te neveritur e antipatik se u bet xhola . Dhe per qeverin karagjoze dhe mafjoze boll propoganden e neveritur dhe mjerane .por te jete prezente atje ku ashte problemi qe po u merr jeten me qindra qytetareve e rruget sketerr pa barjera atje ku duhen pa sinjalistika e jashte cdo standarti NDYRESIRANI

  Reply
 4. Ky vite eshte viti I rekordeve te aksidenteve nr shqiperi shumica e marrin patenten me lek e zdin sinjalistikat ca nuk zbatojn rregullat mos respektimi i rregullave ben qe njerzit te arrijne nr kete gjende sdi cte them katastrof Amin o zot

  Reply
 5. Ku po shkonte motra? Po cte duhet ty ku shkonte moj gazetare lerini njerzit ne hall te vet kur gjenden ne keto situata,, faj ka shteti qe nuk krijon bordurat anesore ne rruge te tilla

  Reply

Leave a Comment