Top News – Holanda, Belgjika dhe Hungaria… / Përfundojnë evakuimin e shtetasve nga Afganistani | nga | 最新泰语歌曲

Top News – Holanda, Belgjika dhe Hungaria… … Read more

Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët gjatë natës, banorët dolën jashtë të frikësuar | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/Sahatet e pallatit u përfshinë nga flakët g … Read more

Top Channel/ Këlyshi i ngecur i delfinit shpëtohet nga roja bregdetare në Sardinia | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/ Këlyshi i ngecur i delfinit shpëtohet nga … Read more

Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe përfundon në greminë, 4 të vdekur | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga dhe për … Read more

Top News – Sulmi nga ISIS në aeroport/ 4 marinsa të SHBA mes 40 viktimave në aeroport | nga | 最新泰语歌曲

Top News – Sulmi nga ISIS në aeroport/ 4 marinsa … Read more

Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Që dje kishte parandjenjë të keqe | nga | 最新泰语歌曲

Top Channel/ Flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti … Read more

Top News-Ekzekutimi për 3 mijë euro drogë/Detaje të reja nga vrasja ‘e errët’ e 25 vjeçarit | nga | 最新泰语歌曲

Top News-Ekzekutimi për 3 mijë euro drogë/Detaje të rej … Read more