Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë | nga | 最新泰语歌曲

Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: 在此处查看更多

nga – 与本主题相关的信息.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë në Qafën e Muzinës. Përplasja mes një fuoristrade dhe një furgoni të linjës Tiranë-Sarandë, bëri që ky i fundit të përfundonte në greminë.

Për pasojë, policia thotë se 5 persona, 2 gra dhe 3 burra, që udhëtonin në këtë mjet kanë gjetur vdekjen.

See also  香港也要徵收垃圾費?!!比較韓國垃圾分類制度有多複雜!!居韓3年才習慣 (含少量合作內容) | 香港 | 最新泰语歌曲

Në furgon ndodheshin gjithsej 6 persona, shoferi dhe 5 pasagjerë. Viktimat janë shoferi i furgonit Bardhyl Proda, bashkëshortët Fiqiri dhe Drita Korçari, 77 dhe 72 vjeçe, banues në Tiranë, Tetiana Fediaieva, 48 vjeçe dhe Olesander Fediaieva, 53 vjeç, të dy banues në Ukrainë.

E vetmja e mbijetuar nga furgoni është Greta Kaberdini, 25 vjeçe, banuese në Tiranë.

Të aksidentuarve u erdhën në ndihmë fillimisht kalimtarë të rastit, më pas zjarrfikësja dhe ekipet e emergjencës nga Gjirokastra. Pamjet e rënda në vendi i ngjarjes tregojnë përpjekjet e dëshpëruara për t’u ardhur në ndihmë personave që ndodheshin në furgon.

See also  KIKE JAV EN LOS PÁRAMOS DE JOHN | # 2 | John Valverde y Ely Guaminga | jav | 最新泰语歌曲

Po ashtu, autoambulancat dërguan drejt spitalit të Gjirokastrës të aksidentuarit e tjerë nga kjo ngjarje e rëndë.

Rrethanat e plota të këtij aksidenti nuk dihen ende. Në fuoristradën që drejtohej nga 22-vjeçarja Rexhina Çelhaka, udhëtonin edhe dy vajza nga Italia, Ana Koskovila, 23 vjeçe dhe Giulia Parimi, 22 vjeçe. Të treja mbetën të plagosura.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

See also  周深 Zhou Shen|深圳2021南山流行音乐节|演出全程 20210525 | Full HD | 音乐 | 最新泰语歌曲

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: https://pickpeup.com/

Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë | 与该主题相关的图像.

Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë
Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë

与主题相关的搜索 nga.

#Pamjet #rënda #nga #aksidenti #tragjik #shuan #jetë.

Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë.

nga.

albania,klan,klan youtube,lajme,rtv klan,shqiperi,Lajmi i fundit,aksident,qafe muzine,gjirokaster-sarande,bardhyl proda,aksi gjirokaster sarande,aksident ne ajsin gjirokaster sarande,aksiden tragjik ne qafe muzine,viktimat nga aksidenti ne afe muzine,5 viktima nga aksidenti ne qafe muzine,furgoni del nga rruga ne qafe muzine,perplaset furgoni me fouristraden

非常感谢您观看这首歌。

3 thoughts on “Pamjet e rënda nga aksidenti tragjik ku u shuan 5 jetë | nga | 最新泰语歌曲”

  1. 😥🇦🇱😥O ZOT QAR RREZIKUT KSHU ASHT KUR SKEMI SHTET TESH 30 VJET AS NUK KA TABELA AS NUK KA VIZA TE BARDHA AS HEKRA ME MROJT MAKINAT MAS ME DAL NGA RRUGA NUK KA TURP SHTETIT TON TË KORRUPTUAR E NGUSHLLIME FAMILJEVE ZOTI JU FORCOFT😥🇦🇱😥

    Reply

Leave a Comment