Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine | nga | 最新泰语歌曲

Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: 在此处查看更多

nga – 与本主题相关的信息.

Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga furgoni ku udhëtonin 9 persona i cili u aksidentua në Qafën e Muzinës. Nga rënia në greminë, gjeten vdekjen 5 vetë, mes tyre edhe shoferi i furgonit Bardhyl Proda. Viktimat e tjerë janë dhe çifti i bashkëshortëve, Fiqiri e Dritë Korçari 77 dhe 72 vjeç dhe dy shtetas ukrainas. Bëhet fjalë për Olesander dhe Tetiana Fediaieva, 53 dhe 48 vjeç.

See also  All Hot Dog Dances! Compilation | Mickey Mouse Clubhouse | Disney Junior | clubhouse | 最新泰语歌曲

Të parët që u erdhën në ndihmë të mbijetuarve kanë qenë udhëtarët që po qarkullonin në këtë aks rrugor. Më pas kanë mbërritur në vendngjarje forcat e zjarrfikëses të cilët kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupave të viktimave por edhe të të plagosurve.

Shkak për aksidentin dyshohet se ka qenë parakalimi I gabuar i mjetit tip “Land Rover” e drejtuar nga 22-vjeçarja Rexhina Çelhaka. E reja është jashtë rrezikut për jetën, dhe udhëtonte së bashku me dy të shtetase italiane. Sipas burimeve mësohet se makinën ajo e kishte marrë me qira.

See also  2019夏季日劇分享介紹「監察醫朝顏、LEGAL HEART、TWO WEEKS、天國餐館、偽裝不倫、Sign法醫學者柚木貴志的事件、凪的新生活、VOICE 110」【Lisa日劇分享 14】 | sign 法醫學者 柚木貴志的案件 | 最新泰语歌曲

Motra e një prej të mbijetuarve në një reagim për mediat e lënduara është mirë dhe se ka thyer krahun.

“Më tha që ishte mirë, ‘më dhemb krahu’, nuk e di, ka thyer krahun”.

Gazetarja: Ishte ajo që i priti policinë dhe forcat e tjera?

“Kam pasur një komunikim vetëm një minutash në telefon, asnjë lloj gjëje tjetër”.

4 të plagosurit nga aksidenti i rëndë janë transportuar drejt spitalit rajonal të Gjirokastrës për të marrë ndihmë mjekësore.

See also  比特幣回調,大回調,還是小回調?接下來怎麼走?下一個支撐點在哪? | 比特币 | 最新泰语歌曲

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Follow Klan News on Facebook:
Follow @klannews on Instagram:
#KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: https://pickpeup.com

Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine | 与该主题相关的图像.

Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine
Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine

与主题相关的搜索 nga.

#Klan #NewsFlet #motra #vetmes #mbijetuar #nga #furgoni #QafeMuzine.

Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine.

nga.

albania,klan,klan news,klan youtube,lajme,rtv klan,shqiperi,aksidenti ne qafe muzine,pamje nga aksidenti ne qafe muzine,qafe muzine,motra e te mbijetuares nga aksidenti ne qafe muzine

非常感谢您观看这首歌。

14 thoughts on “Klan News-Flet motra e te vetmes se mbijetuar nga furgoni qe ra ne Qafe-Muzine | nga | 最新泰语歌曲”

 1. Cfar eshte ky brez vl me keta 20 vjecar po shohim cudira. Mjer ne per te ardhmen e vendit ku eshte katandisur 😱😱😱. Ngushellime familjarve te viktimave

  Reply
 2. more zot i madh cka po ndoll kshu more allah i madh mdor tane
  spo pushojn taksiradet
  zguxon njeriu me hi ne yutube
  vec skandale nijm
  mgushllime familjarve
  🥲🥲💔💔💔💔💔

  Reply
 3. E ka pas mendjen tu ba selfie ajo goca me tel… ne dor rrine gjith kohen edhe ne timon. Ngushllime familjeve te viktimave. Zoti na paste ne dore ashtu si ecin ne Shqipri pa asnje lloj rregulli 🙏

  Reply

Leave a Comment