Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News | nga | 最新泰语歌曲

Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News – 泰语音乐信息

在这里查看更多泰语歌曲: Pickpeup.com/music-of-china

nga – 与本主题相关的信息.

Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga furgoni i linjës Tiranë-Sarandë ku udhëtonin 6 persona, i cili u aksidentua në Qafën e Muzinës. Nga rrëzimi në greminë gjetën vdekjen 5 vetë, mes tyre edhe shoferi i furgonit Bardhyl Proda, personi që shikoni në këtë foto. 4 të tjerë u plagosën, një prej të cilëve rëndë.

See also  【每日必看】路透社:美黑水創辦人在台進行人體試驗 @中天電視 20210606 | 路透社 | 最新泰语歌曲

Udhëtarët që kanë ndaluar në vendin ku ndodhi aksidenti, kanë qenë të parë që u erdhën në ndihmë të mbijetuarve.

Më pas, zjarrfikësit kanë nxjerrë trupat e pajetë dhe të plagosurit nga mjeti që u deformua totalisht nga përplasja dhe nga rënia nga disa metra lartësi.

Vetëm një nga pasagjerët arriti të shpëtojë. Nxjerrja nga furgoni që e vështirë edhe për shkak të terrenit. Land Roveri drejtohej nga një vajzë 22-vjeçare Rexhina Çelhaka, e cila ka përfunduar në spital, jashtë rrezikut për jetën. Ajo udhëtonte së bashku me dy persona të tjerë, të cilët kanë marrë dëmtime të lehta.

See also  结婚しない/不结婚cut -お見合い/相亲 cast 菅野美穗 | 不能結婚的男人2 線上看 | 最新泰语歌曲

Viktimat janë tre burra dhe dy gra. Deri me tani, veç drejtuesit të mjetit, janë identifikuar edhe dy të tjerë, Fiqiri Korçari dhe Drita Korçari, burrë e grua, përkatësisht 77 dhe 72 vjeç.

Autoritetet po punojnë edhe për identifikimin e personave të tjerë, si dhe për të zbardhur të gjithë dinamikën e aksidentit dhe shkaqet e tij.

Tv Klan

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

See also  How to download movies,series from Torrent websites | #RARBG | #TPB | rarbg | 最新泰语歌曲

您可以在这里找到世界各地的更多乡村歌曲信息: Pickpeup

Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News | 与该主题相关的图像.

Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News
Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News

与主题相关的搜索 nga.

#Fuoristrada #perplas #furgonin #drejtohej #nga #nje #22vjeçare #LajmeNews.

Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News.

nga.

klan lajme,klan youtube,kronika tv klan,tv klan,tv klan lajme,tv klan live,albania,klan,lajme,rtv klan,shqiperi,Lajmi i fundit,aksident,qafe muzine,gjirokaster-sarande,bardhyl proda,aksi gjirokaster sarande,aksident ne ajsin gjirokaster sarande,aksiden tragjik ne qafe muzine,viktimat nga aksidenti ne afe muzine,5 viktima nga aksidenti ne qafe muzine,furgoni del nga rruga ne qafe muzine,perplaset furgoni me fouristraden

非常感谢您观看这首歌。

20 thoughts on “Fuoristrada qe u perplas me furgonin drejtohej nga nje 22-vjeçare |Lajme-News | nga | 最新泰语歌曲”

 1. Si ne xhdo vend te botes ndodhin aksidentet, por si ne shqiperi nuk ka pastaj japin fajin neve qe vijm me pushime per 7 dit ngushullime familieve

  Reply
 2. Ooooo a a Jan njerz me sy ne ball ato qeveritaret atje ne shqipri more,, po mos vjedhni popullin mo more por siguroni rruget me mbrotse ansore the veni kamra me blic se dolen fare ato pak shqiptar qe kan ngel ne shqipri

  Reply
 3. Mbase vajza eshte e pafajshme,me shume fajin e kane Furgonat ,autobuzat dhe mjetet e bizneseve .
  Ngushellime familjareve dhe te afermve, Pushofshin ne paqe 🙏🕯

  Reply
 4. Ngushellime familjeve por aty ska rruge ato rruge ne qafe muzine jane per bicikleta se per makina me zorr shkembehen 2 se jane te ngushta se gjysmat kur behen fonfet per realibitim i vjedhin politikanet e korruptuar qe nuk ngopen

  Reply

Leave a Comment